Marki eksperckie

Aby pomóc Ci w bezpiecznym poruszaniu się po drogach, eksperci samochodowi E.Leclerc wybrali TECH9, asortyment produktów do pojazdów dla tych, którzy cenią oszczędność i wydajność – od oleju silnikowego po pióra wycieraczek. Dzięki TECH9 zawsze jesteś gotowy, aby usiąść za kierownicą.

Nasze produkty
Gąbka do mycia samochodu
Samochodowy odświeżacz w woreczku, waniliowy 15 g
Płyn do spryskiwaczy zimowy 5l
Szampon samochodowy z woskiem 1l
Odświeżacz samochodowy Breeze 8ml

Eksperci działu zajmującego się gospodarstwem domowym domu oferują szereg produktów SILLAGE począwszy od prasowania, a na sprzątaniu skończywszy. Wszystko po to, aby ułatwić Ci codzienne życie.

Nasze produkty
Pokrowiec na deskę do prasowania niebieski 1 szt.
Kosz na pranie
Mop szorujący
Wiadro z wyzymaczką

Ponieważ właściwa praca zaczyna się od odpowiedniego materiału, eksperci E.Leclerc Papeteria stworzyli Esquisse – zbiór artykułów biurowych odpowiednich na wszystkich poziomach nauki. Od kredek po kalkulatory – na pewno znajdziesz najlepsze rozwiązania odpowiednie dla Twojego budżetu.

Nasze produkty
Zestaw zakreślaczy 4 szt.
Zestaw teczek 3 szt.
Farby plakatowe, 6 kolorów 6x 20ml
Blok rysunkowy A4, 20 kartek
Papier kolorowy błyszczący A4, 8 kartek

Eksperci działu zajmującego się gospodarstwem domowym oferują zastawę stołową i produkty do gotowania Ardence, aby zarówno spożywanie posiłków, jak i ich przygotowanie zawsze było przyjemnością.

Nasze produkty
Forma do tarty 26 cm
Wkład olejowy do zniczy Czas palenia ~2dni
Balony pastelowe 6 szt.
Serwetki żółte 20 szt.
Prostokątne pojemniki na żywność 4 szt.

Aby umożliwić Ci prowadzenie prac w pełnym spokoju, eksperci od majsterkowania E. Leclerc wybrali FOXTER – gamę produktów dla tych, którzy w domu potrafią zrobić wszystko. Wiercenie, malowanie – z FOXTER zawsze masz pewność, że odniesiesz sukces w swoich projektach.

Nasze produkty
Baterie alkaliczne 1,5V 4 szt.
Kłódka 30 mm
Taśma naprawcza 5m x 25mm
Akumulator do baterii
Zestaw śrubokrętów 6 szt.