Hipermarket E.Leclerc istnieje w Łodzi od 1998 roku

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór artykułów.

Na miejscu wypiekamy pieczywo i wyroby cukiernicze. Dział garmaż przygotowuje surówki, sałatki oraz inne dania gotowe. Głównie współpracujemy z firmami polskimi, cenimy sobie dostawców lokalnych.

Staramy się, aby nasza oferta napojów i artykułów spożywczych była jak najszersza i w razie potrzeby modyfikujemy ofertę według Państwa zapotrzebowania.

Mamy w sprzedaży szeroki asortyment artykułów drogeryjnych, artykułów do higieny i do makijażu.

Nasz sklep oferuje szeroki wybór odzieży i bielizny domowej. Ten asortyment proponujemy w krótkich seriach i w dobrych cenach.

Zapraszamy również do zakupu innych artykułów przemysłowych, artykułów do majsterkowania, do gospodarstwa domowego oraz ofert aktualnych na dany sezon.

Do Państwa dyspozycji jest galeria handlowa licząca ponad 15 sklepów, parking na kilkaset miejsc parkingowych i bezpłatny autobus dla klientów.

Spółka ŁÓDŹDIS oświadcza, że nie wyraża zgody na poddanie sprawy sporów konsumenckich pod rozstrzygniecie organów pozasądowych w oparciu przepisy ustawy z dnia 23 września 2016 r. o pozasądowym rozwiązywaniu sporów konsumenckich.

Strona wykorzystuje cookie zapisując dane użytkownika.
Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki Polityka prywatności.

OK