Szanowni Państwo!

Polecamy szczególnie korzystną ofertę pod nazwą „DOBRANE PACZKI” jako realizację świadczeń rzeczowych Państwa firmy na rzecz Pracowników ze środków funduszu socjalnego lub związkowego. Jest to oryginalne rozwiązanie sprawdzone w prakyce w marketach sieci E.Leclerc i bardzo dobrze oceniane przez wiele korzystających z niego firm. „DOBRANE PACZKI” są podobne do tradycyjnych paczek świątecznych, jednakże w formie znacznie wygodniejszej, szczególnie dla Pracowników. Usługa polega na realizacji indywidualnych potrzeb każdego z Pracowników i daje możliwość osobistego wyboru zawartości paczki z oferty marketu do wysokości przyznanego mu przez firmę limitu pieniężnego. Nadmieniamy ponadto, że wartość zakupu paczki jako świadczenia rzeczowego, sfinansowana z funduszu socjalnego lub związkowego jest zwolniona z podatku dochodowego i składki na ZUS do kwoty 1000 zł na pracownika w roku podatkowym.

Państwo:

  • Składacie zamówienia na „DOBRANE PACZKI”, określając liczbę pracowników oraz limit pieniężny zawartości paczek. Każdemu z Pracowników możecie Państwo podarować paczkę o innej wartości, zawartości czy innym terminie jej odbioru. Informacje te zostaną zapisane na elektronicznych kartach, które przekażecie swoim Pracownikom, którzy samodzielnie dobiorą sobie zawartość paczki.
  • Wpłacacie Państwo kwotę równą sumie wartości zamówionych paczek tytułem przedpłaty (0% prowizji dla nas).
  • Państwa Pracownicy realizują odbiór paczek, dobierając ich zawartość według własnego uznania w naszym markecie E.Leclerc, korzystając z limitu na karcie. (Ważne! Pracownicy nie mogą łączyć odbioru paczki z osobistym i zakupami na jednym paragonie, to znaczy, że nie można dopłacić z własnych pieniędzy za ewentualną nadwyżkę zawartości paczki). Kartę można wyk orzystać jednorazowo lub wielokrotnie, dzieląc limit na dowolne części.

My:

  • Wydajemy Państwu Karty, pozwalające zidentyfikować każdego z Pracowników i przypisany mu limit – zgodnie z zamówieniem
  • Wydajemy paczki Państwa pracownikom oraz rozliczamy z Państwa firmą przedpłatę za pomocą zbiorczej faktury VAT, dołączając wykazy paczek odebranych przez każdego z pracowników identyfikowanych numerem karty.

Styl i elegancja czyli

GOTOWE ZESTAWY PREZENTOWE

Zostały przygotowane ze szczególną starannością pod względem wybory produktów oraz dekoracji. Aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteśmy w stanie dopasować zawartość paczki do indywidualnych potrzeb zamawiającego.